معرفی شرکت

 

شرکت جهان الکترونیک تولیدکننده بردهای مدارچاپی (Printed Circuit Board” (PCB با بکارگیری تکنولوژی آلمان و ژاپن از سال 1378 اقدام به تولید بردهای یک‌لایه “Single Layer” ، دولایه  “Double Side” و مولتی لایه “Multi Layer” نموده است.

همکاری و اجرای پروژه های بزرگ ملی از افتخارات جهان الکترونیک می باشداز جمله پروژه های:

1) مخابراتی با شرکت های NEC (ژاپن)، Siemens (آلمان)، Alcatel (فرانسه)

2) برق با شرکت های Ampy (انگلیس)،  Actaris (فرانسه)

3) الکترونیک صنعتی با شرکت Micro PCB (سوئیس) در پروژه های PLC های صنعتی

4) صوتی تصویری با شرکت های LG، SNOWA

5) شبکه BTS کشوری

صادرات به اروپا از جمله آلمان، سوئیس و انگلیس برگ دیگری از افتخارات جهان الکترونیک می باشد. جهان الکترونیک با انجام چنین پروژه هایی توانایی و پتانسیل خود را به نمایش گذارده و با تجربه و مهارت های کسب شده موفق گردیده از سال 1384 صادرات به اروپا ازجمله تعدادی از شرکت‌های آلمانی و سوئیسی اقدام نماید.

طی سال‌های مذکور ،روند تولید و ارائه سرویس به شرکت‌های بزرگ ایرانی و اروپایی توسعه یافت ، به نحوی که هم‌اکنون افتخار تأمین بردهای الکترونیک سه تولیدکننده برتر اکثر صنایع کشور را دارد می‌باشیم.

به‌منظور توسعه سهم جهان الکترونیک در زنجیره تأمین مشتریان گرامی و توسعه محصولات و خدمات خود سال 1387 ، طرح توسعه شرکت تحت عنوان «شرکت نیکو الکترونیک» و با محوریت «تأمین قطعات الکترونیک و مونتاژ انواع بردهای الکترونیک» سرمایه‌گذاری و به بهره‌برداری رسید.

در سال‌های اخیر که «رقابت جهانی و انتظار روزافزون مشتریان» فضای کسب‌وکار را متحول نموده،جهان الکترونیک نیز با مهندسی مجدد ساختار و فرایندهای خویش موفق گردیده دستاوردی را که همان پارادایم مشتریان گرامی می‌باشد را تقدیم کند.

پارادایم مشتریان امروز: « کیفیت برتر و پایدار+تحویل به‌موقع+ قیمتی رقابتی » می‌باشد که افتخار تحقق هر سه رویکرد را (به‌صورت همزمان) تقدیم می‌دارد.

هم‌اکنون مجموعه جهان الکترونیک تنها واحد صنعتی کشور می‌باشد که زنجیره کامل ODM / OEM / EMS / PCB را داشته و خود دارای محصول نهایی نمی‌باشد و تنها و تنها با همه مهارت‌ها و تجهیزات خویش در خدمت واحدهای صنعتی کشور می‌باشد.

دارا بودن استاندارد IPC (آمریکا) ، عضویت رسمی در موسسه EIPC اروپا، استاندارد ISO-9001 و ISO IATF-16949  و ... منتخب رعایت TQM در زنجیره تولید توسط موسسه پروفسورکانو ژاپن و ... نشانه هایی از سطح باور و کیفیت مجموعه جهان الکترونیک می‌باشد.