راهنمای سفارش گذاری در سایت

جهت سفارش گذاری در سایت جهان الکترونیک باید ثبت نام شوید. سپس با نام کاربری و رمز عبور درسایت وارد شده و از منوی ثبت سفارش میتوانید فرم سفارش خود را تکمیل کنید.

 

نمای کلی از منوی سایت جهان الکترونیک

 

عضویت در وب سایت شرکت جهان الکترونیک

 

مشتریان شرکت برای ارسال سفارشات خود به شرکت و دسترسی به فرم های سفارشات ، بصورت پیش فرض دسترسی نداشته و باید برای ارسال سفارشات خود و پیگیری سفارشات ، در سایت جهان الکترونیک یک حساب کاربری ایجاد کنند.

 

 

بدین منظور کاربر جدید بروی کلید عضویت در سیستم جهان الکترونیک کلیک کرده و سپس اقدام به تکمیل فرم ثبت نام سایت به روش زیر می نمایند:

 

نمای کلی از سامانه پورتال مشتریان شرکت جهان الکترونیک

 

پس از تکمیل اطلاعات فوق کد امنیتی را وارد کرده و دکمه ثبت اطلاعات را می زنید.

ایمیل خدمت شما ارسال می شود و نهایت طی 48 ساعت همکاران ما با شما تماس می گیرند و ثبت اطلاعات شما در سامانه پورتال شرکت جهان الکترونیک انجام می شود.

 

ورود به حساب کاربری در سایت شرکت جهان الکترونیک

 

به منظور ورود به حساب کاربری در وب سایت جهان الکترونیک از منوی فوقانی سایت بروی ورود مشتریان کلیک می کنیم:

 

نمای کلی از منوی ورود مشتریان جهان الکترونیک

 

 اطلاعات حساب کاربری را در فرم زیر وارد کرده و بر روی دکمه ورود کلیک می کنیم:

 

فرم ورود مشتریان جهان الکترونیک

 

هر صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به حساب خود ، از گزینه فراموشی رمز عبور اقدام به بازیابی رمز عبور توسط ایمیل می نماییم.

 

فرم فراموشی رمز عبور مشتریان جهان الکترونیک

 

ارسال سفارش به شرکت جهان الکترونیک

 

 

برای ارسال سفارشات به شرکت جهان الکترونیک ، ابتدا به روش های اشاره شده به حساب کاربری خود در سایت جهان الکترونیک وارد می شویم.

 

نمای کلی از سامانه پورتال مشتریان جهان الکترونیک

 

در کارتابل مشتریان در  منوی "مدیریت سفارشات " سفارشاتی که به تائید نهایی توسط مشتری  رسیده است، وجود دارد .در این منو مشتری میتواند شماره سفارش ، تاریخ ایجاد هر سفارش ، نوع سفارش ) پی سی برد، مونتاژ و استنسیل را مشاهده کند. در قسمت وضعیت سفارش، مشتری میتواند سفارش خود را هر لحظه چک کند که در کدام ایستگاه وجود دارد. در قسمت کارکردها جزئیات سفارش قابل مشاهده است.

 

بهترین قابلیت سفارش گذاری در سایت همان قسمت وضعیت سفارش است که در آن مشتری بدون نیاز به تماس با شرکت جهان الکترونیک و به صورت مستقل از وضعیت سفارش خود آگاه می شود.

 

با توجه به حساس بودن سفارشات، جزئیات سفارش ارسالی را به دقت مشاهده می کنیم که با سفارش ارسالی مطابقت داشته باشد و سپس اقدام به تایید نهایی سفارش می کنیم.

 

ممنون از حسن توجه شما