اخبار

شرکت جهان الکترونیک با درک و باور نقش خود در رشد و توسعه کشورمان و بر اساس تجربه ارزشمند خود طی سی سال اخیر، بر آن است تا به منظور ادای دین خود به ایران عزیز و جوانان مستعد این سرزمین، نسبت به برگزاری دوره‌ای متفاوت و متمایز در استان یزد اقدام کند.

هانیه تقی‌زاده : با توسعه فناوری‏ های دیجیتال، بردهای الکترونیکی به یکی از ضرورت‏ های تولیدی در صنایع مختلف اعم از خودروسازی، تولید لوازم‏ خانگی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات ایمنی و کنترل و ... تبدیل ‏شده‏ اند.

ترند جدید برد مدار چاپی به دلیل افزایش تقاضای بازار جهانی در وسایل الکترونیکی قابل حمل به سمت کاهش ضخامت برد می رود. کاهش اندازه و وزن وسایل الکترونیکی باید در عین حال همراه با افزایش عملکرد باشد.

ساختار برد مدار چاپی همراه با افزایش چگالی قطعات الکترونیکی روی سطوح و افزایش تعداد اتصالات بین لایه ها باید باشد. این نیاز منجر به استفاده از فناوری HDI می شود.

توده ضایعات قطعات الکترونیکی (e-waste) روی کره زمین نه تنها مشکل در حال رشدی است، بلکه تهدید زیست محیطی نیز است. در سال 2019، 53.6 میلیون تن زباله در سطح جهانی تولید شده است. در طول پنج سال 9.2Mt جمع آوری شده است که عددی قابل توجه است.

داده ­ای که از فرآیند MES و مواداولیه جمع ­آوری می ­گردد، باید تحلیل و آنالیز شود. تحلیل و آنالیزی که همراه با درک کامل فرآیند باشد. چرا این فرآیند اتفاق می ­افتد و چه راهی برای بهبود آن وجود دارد؟

تیم تولید جهان الکترونیک همچون سال های گذشته البته با تاخیر به دلیل اپیدمی کرونا جهت ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ 23 تا 26 فوریه حضور دارد.

سفارشات مشتریان عزیز توسط واحد فروش بر حسب امتیاز مشتری ( طلایی، نقره ای و سایر ) از طریق راههای ارتباطی مختلف : تلفن، ایمیل، وب سایت، فکس، واتساپ، تلگرام و اپلیکیشن دریافت می گردد.

شرکت های زیادی بر اساس نیاز برد مدار چاپی از هوش مصنوعی استفاده می کنند و به تولید کد می پردازند. اتوماسیون کارها با این نرم افزارها، تجربه کاربری را در طراحی برد الکترونیکی بهتر و راحتتر کرده است.

در فرآیند تولید برد مدار چاپی عامل های مختلفی تاثیرگذار است. از طراحی برد مدار چاپی گرفته تا توسعه سیستم ، حسابداری مالی و سیاست دولت در صنعت. برای موفقیت مسیری وجود دارد و قطب های تولید برد مدار چاپی در این مسیر راهگشا هستند که باید مدنظر قرار دهید.

اخیرا اتفاقات زیادی در صنعت تصویربرداری و چاپ افتاده است. بحث های چالشی زیادی در این زمینه مطرح شده است. بزرگترین بحثی که در دهه اخیر مطرح بوده است، تبدیل از ابزار استاندارد تصویربرداری به تصویربرداری دیجیتالی عکس است.

صفحه‌ها