اخبار

بدین وسیله به استحضار میرساند شرکت جهان الکترونیک در تاریخ 20 و 21 شهریور تعطیل می باشد. در این بازه زمانی همکاران به ایمیل خود دسترسی ندارند. مشتریان گرامی میتوانند از طریق سایت جهان الکترونیک سفارشات خود را طبق معمول ثبت کنند و پس از این تعطیلات همکاران پاسخ و پیگیری سفارشات را انجام خواهند داد.

تعطيلات تابستاني شرکت جهان الکترونیک

بنگالورو، هند-  تولید کنندگان قرارداد جهانی الکترونیک در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری حدود یک میلیارد دلار در پنج سال آینده برای گسترش امکانات تولید خود در هند هستند.

در زمانی که بسیاری از تولیدکنندگان بریتانیا تلاش می کنند سودآور باقی بمانند و با وجود عدم قطعیت  مذاکرات Brexit هنوز خود را بزرگ نگه داشته اند، روش های جدیدی را برای رشد و پرورش  کسب و کار تولید الکترونیکی که نا قبل از این حیاتی نبوده است، کشف کرده اند. هنوز علی رغم چالش های اخیر، ارائه دهندگان خدمات تولیدی، این روند را با گزارش های رشد پایدار به دست می آورند.

بنابراین راز آن ها در چیست؟

1- سرمایه گذاری در تجهیزات و تکنولوژی

2- سیستم های ذخیره سازی و بازیابی ساده

3- معرفی نرم افزار برنامه ریزی تولید

4- سرمایه گذاری در افراد

با توجه به پیشرفت در صنایع مختلف و نیاز همزمان سرعت وکیفیت بالای PCB بایستی تکنولورژی استفاده شده در دستگاههای مورد نیاز این صنعت نیز تغییر یابد که از ان جمله سیستم تهیه ی فیلم برای PCB و فتوپلاتر میباشد.که اولین گام در جهت بهبود کیفیت PCB میباشد.بدین منظور شرکت الگا برروی سیستم دایرکت کارکرده است که آن نیز دارای معایب و محاسن خاص خود میباشد.

بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس به مدت 3 روز در تاریخ 10 الی 12 اردیبهشت 1398 در محورهای الکترونیک ، قدرت ، مخابرات ، کنترل ، کامپیوتر ، مهندسی پزشکی ، صنعت و اقتصاد برق برگزار گردید.

حضور هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در جهان الکترونیک

مهندس افلاطونیان در پیامی ضمن گرامیداشت روز کارگر این روز را به کلیه کارگران زحمت کش و پرتلاش تبریک گفتند.

در این مقاله به بررسی رشد اقتصادی و آینده صنایع الکترونیک و سهم بازار و بخصوص آینده روند تولید PCB و سهم بازار منطقه پرداخته شده است.

امسال نیز همانند 19سال گذشته ، اولین روز کاری خویش را در سال 98 با ارج نهادن به "5S" شروع کردیم. در روز نوزدهم فروردین ، بعنوان روز کایزن ، کلیه همکاران یکدل و یکپارچه به فعالیتهای مرتبط به "5S" پرداختند.

مراسم ، با سخنرانی افسر کایزن (مدیر داخلی شرکت آقای مهندس منتظری ) در جمع کلیه کارکنان متعهد شرکت آغاز گردید

صفحه‌ها