اخبار

علی­رغم عملکرد موفق شرکت اپل در تولید محصولات آیفون، سود خالص این شرکت، در پی اختلال گسترده ناشی از بیماری همه­گیر  COVID-19 حدود 89.49% کاهش پیدا کرده است. اما برای جبران خسارت وارده، این شرکت کاهش هزینه های مدیریتی و عملیاتی برای تقسیم سود نقدی 4.2 دلار NT برای هر سهم مشترک را به عنوان یک استراتژی دفاعی درنظر گرفته است.

در هر ثانیه از مسابقات اتومبیل­رانی، صدها پارامتر موثر بوده و داده­ های حاصل از این پارامترها به اهضای تیم ارسال می­گردد. پارامترهای یاد شده، اطلاعات زیادی از میزان سایش لاستیک ماشین  گرفته تا میزان دمای موتور را در اختیار اعضای تیم قرار می­دهد.

وب­سایت حفاظت از محیط زیست اعلام کرده است که در سال 2014، بیش از 720 ملیون محصول الکترونیکی دست دوم فروخته شده و حدود 3.36 ملیون تن وسایل الکترونیکی بدون استفاده در کشور آمریکا رها شده­اند. مجمع اقتصاد جهانی اعلام کرده است که در سال 2019  میزان محصولات الکترونیکی بلااستفاده به میزان پنجاه ملیون تن رسیده است اما جامعه فقط حدود 20% از این زباله­ها را مورد استفاده­ی مجدد قرار داده است و در مورد اینکه برای مابقی وسایل الکترونیکی رها شده چه اتفاقی افتاده است اطلاعات بسیار  کمی وجود دارد.

بدون شک، لحیم ­کاری یکی از روش­ های اصلی مجامع الکترونیکی محسوب شده و بیش از 5000 سال است که در اکثر فرایندهای الکترونیکی از جمله ساخت اسلحه، جواهرات، شیشه­ های رنگی و ... استفاده می ­شود.

برای تشخیص نقایص حاصل از مونتاژ در محل­های BGA، آزمایش­های زیادی می­تواند مورد استفاده قرار گیرد.

پی سی بی یک صفحه نازک است که از فایبرگلاس ، اپوکسی کامپوزیت و سایر مواد ورقه ای ساخته می­ شود. پی سی بی تقریبا در تمام محصولات الکترونیکی نمایشی حتی ساده‌ترین آن‌ها از جمله سیستم‌های خانگی، صنعتی و ... یافت شده و قابیلت تسریع بخشیدن در ساخت برد‌های الکترونیکی را فراهم می ­آورد.

 

فاکتورهای تکنولوژیکی، هزینه‌ای  و همچنین اقتصادی-سیاسی ضرورت توجه به زنجیره‌های تامین جهانی را مشخص می‌نمایند.

 

بدینوسیله به اطلاع همکاران و مشتریان عزیز میرسانیم، شرکت از تاریخ 6 شهریور 99 لغایت 14 شهریور 99 تعطیل است.

جهان الکترونیک: شرکت دیجی‌کی به عنوان تأمین‌کنندۀ جهانی قطعات الکترونیک به تازگی با شرکتZ2data  برای حمایت از اولویت‌های پیشنهادی و دیتای قطعات شرکت‌های تولیدکنندۀ ادوات تست و ونتیلاتور مقابله با فراگیری ویروسCOVID 19  همکاری می‌کند.

تولید مودم‌ مخابراتی 4G، با برند «لینوتک» برگرفته از فناوری ناب، پروژه‌ای است که تحقیق و توسعۀ آن بر عهدۀ شرکت اتصالات صنعت میانه بوده و تأمین، تولید آن را شرکت جهان الکترونیک مستقر در شهرک صنعتی شهر یزد انجام داده است. مودم‌های مخابراتی 4G برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شد. این مودم‌ از سوی اپراتورهای بزرگ کشور اعم از ایرانسل، همراه اول و سایر شرکت‌های مصرف‌کنندۀ مودم‌ها به استفاده رسید.

صفحه‌ها