اخبار

داده ­ای که از فرآیند MES و مواداولیه جمع ­آوری می ­گردد، باید تحلیل و آنالیز شود. تحلیل و آنالیزی که همراه با درک کامل فرآیند باشد. چرا این فرآیند اتفاق می ­افتد و چه راهی برای بهبود آن وجود دارد؟

تیم تولید جهان الکترونیک همچون سال های گذشته البته با تاخیر به دلیل اپیدمی کرونا جهت ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ 23 تا 26 فوریه حضور دارد.

سفارشات مشتریان عزیز توسط واحد فروش بر حسب امتیاز مشتری ( طلایی، نقره ای و سایر ) از طریق راههای ارتباطی مختلف : تلفن، ایمیل، وب سایت، فکس، واتساپ، تلگرام و اپلیکیشن دریافت می گردد.

شرکت های زیادی بر اساس نیاز برد مدار چاپی از هوش مصنوعی استفاده می کنند و به تولید کد می پردازند. اتوماسیون کارها با این نرم افزارها، تجربه کاربری را در طراحی برد الکترونیکی بهتر و راحتتر کرده است.

در فرآیند تولید برد مدار چاپی عامل های مختلفی تاثیرگذار است. از طراحی برد مدار چاپی گرفته تا توسعه سیستم ، حسابداری مالی و سیاست دولت در صنعت. برای موفقیت مسیری وجود دارد و قطب های تولید برد مدار چاپی در این مسیر راهگشا هستند که باید مدنظر قرار دهید.

اخیرا اتفاقات زیادی در صنعت تصویربرداری و چاپ افتاده است. بحث های چالشی زیادی در این زمینه مطرح شده است. بزرگترین بحثی که در دهه اخیر مطرح بوده است، تبدیل از ابزار استاندارد تصویربرداری به تصویربرداری دیجیتالی عکس است.

معمولا افرادی که وسایل الکترونیکی خرید می کنند، به دنبال محصولی با کیفیت بالا و قیمتی پایین هستند. بنابراین عجیب نیست که برای مهندسین برد مدار چاپی این سوال پیش بیاید که چطور هزینه های تولید را کاهش دهیم؟ کاملا معقول است که این کاهش هزینه باعث افزایش فروش محصولات الکترونیکی شود. در این موقعیت معمولا مهندسین تولید شروع به جستجو می کنند. آن ها به دنبال کمترین پیشنهاد قیمت در بین تولیدکنندگان هستند. اما اغلب شرکت هایی که مونتاژ برد الکترونیکی را با قیمت پایینی ارائه می کنند، کیفیت را نادیده می گیرند.

کارشناسان طراحی برد مدار چاپی دائما در حال تلاش برای تولید برد مدار چاپی با بهترین کیفیت هستند. عوامل زیادی در طراحی بی نقص برد مدار چاپی دخیل هستند. ما در 5 مرحله این عوامل را بررسی می کنیم. در نظر داشته باشید برای اینکه برد مدار چاپی به مرحله تولید برسد، مراحل متعددی را باید طی کند. برای اینکه طراحی فشرده داشته باشد باید علف های هرز را در تولید برد مدار چاپی شناسایی کرد.

با نسخه جدید نرم افزار طراحی برد الکترونیکی آلتیوم همیشه به میز کاری خود دسترسی دارید. مهندسین و طراحان در هر جای دنیا باشند می توانند به راحتی به صورت تیمی کار کنند. نرم افزار آلتیوم مبتنی بر تحقیق و توسعه Kinetic Vision  و طراحی Cincinnati ، لیستی 50 تایی مشتریان از Fortune 500 و 15 تایی Fortune 100  ( این لیست رتبه بندی شرکت های برتر آمریکایی از دیدگاه مجله Fortune است.  ) را در اختیار دارد.

در الکترونیک و مخابرات، جیتر فاصله زمانی بین سیگنال واقعی و سیگنال اسمی است در حالی که نویز اختلاف دامنه سیگنال است. جیتر منجر به تغییر در فاز، عرض و دوره سیگنال می­شود. جیتر عاملی ناخواسته است که باعث کمی خطا در سریال لینک می شود.

صفحه‌ها