خط مشی کیفیت جهان الکترونیک

خط مشی کیفیت شرکت جهان الکترونیک

شرکت جهان الکترونیک مدرن ترین تولیدکننده انواع بردهای الکترونیک یک‌رو، دو‌رو و مولتی‌لایر در ایران با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی و دانش روز و به کار‌گیری متخصصان و کارشناسان مجرب خواهان دستیابی به بالاترین حد کارایی و افزایش بازدهی و بهبود مستمر و اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و حفظ موقعیت خود در عرصه رقابت بوده و با استقرار دریافت گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت بر طبق الزامات استانداردهای ISO 9001:2015 و IATF 16949:2016 اعلان تعهد به برآوردن الزامات آن و همچنین استانداردها، قوانین و مقررات مربوطه و نیز تعهد به برآوردن الزامات و خواسته‌های مشتریان زمینه‌های بهبود موثر در افزایش رضایت مشتریان را فراهم نموده است و همه مسئولین فرایندها موظف به تعیین شاخص کیفیت می باشند تا براساس اهداف، خط مشی کیفیت و نیازمندی‌های سیستم مدیریت کیفیت طراحی شده ما را یاری دهند.

نقطه تمایز محصولات و خدمات شرکت جهان الکترونیک در تولید محصول با زمان تحویل و قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب و کامل بودن زنجیره ارزش می‌باشد. نقش فناوری در سازمان بدین گونه است که در سالهای آینده همچون سالهای گذشته از تکنولوژی روز دنیا در تجهیزات خود بهره خواهد برد. ایجاد ارزش برای مشتری بصورت پاسخگویی مناسب به تمامی نظرات و شکایات مشتریان، نظرسنجی‌های پیوسته از مشتریان و اعمال نظر ایشان و ارائه محصولات با کیفیت بهتر و مطلوب‌‌‌‌تر می باشد. شکل سازمان برای همکاران توام با همدلی می باشد و امکانات مناسب کاری و آرامش و افتخار و حس رضایت از شغل، پرستیژ کاری، عدم آشفتگی کاری، نظم و ترتیب و هارمونی مناسب کارها از ویژگی‌های کاری ایشان می باشد. در آینده سهامداران از سرمایه‌گذاری در شرکت جهان الکترونیک احساس رضایت مطلق خواهند داشت.

رئوس خط مشی شرکت به شرح زیر اعلام می گردد:

  1. تلاش برای رسیدن به افزایش تولید، فروش و سهم بازار از طریق تمرکز بر ارائه محصولات یکپارچه بصورت OEM به مشتریان

  2. توجه به نیازمندیها و الزامات مشتریان بیرونی و مشتریان درونی و ارتقاء رضایت طرفهای ذینفع سازمان

  3. زمينه سازي در جهت رشد و ارتقاي آگاهي و مهارت همکاران به منظور توسعه فرهنگ کارگروهي، كيفيت و مشاركت كاركنان از طريق افزايش انگيزش، آموزش هاي موثر و بكارگيري سيستم‌هاي مناسب و متناسب با اهداف سازمان

  4. بهبود عملکرد سازمان بویژه از جنبه‌های قیمت کالا، تحویل بموقع و کیفیت محصولات از طریق حاکمیت فلسفه بهبود مستمر و مشارکت همگانی

  5. مدیریت مناسب منابع و هزینه ها از طریق بهبود کلیه فرایندهای کاری و دست یابی به BOM مصوب سازمان

  6. بررسی و آنالیز ریسک‌ها و فرصت‌های کلیه فرایندهای سازمان در راستای بهبود و تحت کنترل در آوردن آنها.

همکارانی که در راستای اهداف فوق قدم برمی‌دارند به عنوان سرمایه اصلی شرکت محسوب می‌گردند و مسئولیت تداوم سیستم مدیریت کیفیت براساس مشخصه فنی IATF 16949:2016 , ISO 9001:2015  را برعهده دارند.