نمایش آلیاژهای لحیم کاری توسط شرکت شنمائو

شرکت تکنولوژی شنمائو، در نظر دارد تا کنفرانس بین المللی بسته بندی را در تاریخ 23-25 اکتبر 2018 در دابل تری توسط آقای هیلتون سن جوس در کالیفرنیا برگزار کند. این شرکت موفق آلیاژهای جدید خود را اعم از PF906-S  و PF912-S  را به نمایش می گذارد.

آلیاژهای بسیار مقاوم در برابر حرارت شنمائو، قادر به استفاده در طیف گسترده ای از کارهای  لحیم کاری می باشد.

این آلیاژها قابلیت حرارتی یکسانی نسبت به آلیاژهای Sn-Ag-Cu دارند، بنابراین آنها می توانند به راحتی در فرآیند های بسته بندی موجود مورد استفاده قرار گیرند.

آلیاژ PF906-S  Sn/Ag4.0/Cu0.5/Bi3.0/Ni0.05 قابلیت تحمل حرارتی عالی دارد و برای کارهای الکترونیکی اتوماتیک طراحی شده است.

آلیاژ PF912-S  Sn/Ag2.0/Cu0.5/Bi3.0/Ni0.05  قابلیت تحمل حرارتی و ضربه بسیار بالایی در مقایسه با آلیاژهای لحیم کاری متداولی همچون  SAC305  و SAC405 را دارند.

شنمائو به صورت بسیار موفقیت آمیزی توسط بسیاری از تولیدکنندگان الکترونیکی مشهور و خوش نام پذیرفته شده است.

این شرکت در تلاش است تا بهترین کیفیت را بدون هدر دادن هزینه و زمان و ارائه حداکثر ارزش به مشتریانش دربازار فراهم آورد.شنمائو به عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده مواد لحیم جهان،خمیر قلع SMT،خمیر لحیم کاری لیزری،سیم لحیم،سلدربار،سلدر نیمه هادی،خمیر قلع ویفر بامپ،فلوکس و نوار خورشیدی PV.

شرکت آمریکایی شنمائو خمیر قلع SMT را با مهارت خاص در سن جوس کالیفرنیا، برای توضیع در آمریکای شمالی ترکیب می کند.

درباره شنمائو

شنمائو به تولید محصولات سلدر شامل آب حلال و خمیر قلع بدون تمیز کاری،خمیر قلع لیزری، سلدر های پیش ساخته،سیم لحیم،آلیاژهای سلدر بار،فلوکس های لحیم کاری،بیش از 8 نوع پودر های کاملا خالص لحیم کاری، محفظه لحیم کاری BGA و میکرو BGA،فلوکس و خمیر قلع بسته بندی ویفری،خمیر چسبی LED،فلوکس مایع با عملکرد عالی،نوار خورشیدی،آنود آبکاری که در ساخت پی سی برد استفاده می شود، مونتاژ و روند پکیجینگ نیمه هادی .

 

 

 

 

پیگیری اخبار