پیشبینی رشد چشمگیر در بازارهای برد مدار چاپی (PCB)

گزارش تحقیقاتی که توسط مراکز تحقیقاتی صورت پذیرفته است پیش­بینی­ هایی را در زمینه­ ی آینده­ ی بازار مدار چاپی الکترونیکی (PCB) ارائه داده است. در این مطالعات، اطلاعاتی نظیر نرخ رشد اقتصادی چند ماه آینده وجود دارد که به تولید کنندگان کمک می کند بر اساس این پیش­بینی صورت گرفته برنامه ­ریزی های خود را انجام دهند. در این گزارش همچنین وضعیت رقابتی بازارهای تولیدی برد مدار چاپی (PCB)، تجزیه و تحلیل بازارهای منطقه­ ای و اطلاعاتی راجع به کانال­ های توزیع ارائه شده است.

در گزارش ارائه شده در مورد بازارهای جهانی تولیدی برد مدار چاپی (PCB)، مناطقی که وضعیت رو به رشدی خواهند داشت را ارائه می دهد. همچنین در این گزارش به مواردی از قبیل اندازه­ و سهم بازار، سهم، درآمد، فرصت­ها، چالش ­ها، تجزیه و تحلیل بر وضعیت صادرات و واردات اشاره شده است که کمک می کند تصویر روشنی از نرخ رشد آینده در اختیار افراد قرار گیرد.

این گزارش وضعیت مناطقی از جمله مناطق تحت پوشش شامل آمریکای شمالی (ایالات متحده ، کانادا و مکزیک) ، اروپا (آلمان ، فرانسه ، انگلستان ، روسیه و ایتالیا) ، آسیا-اقیانوسیه (چین ، ژاپن ، کره ، هند ، آسیای جنوب شرقی و استرالیا) ، آمریکای لاتین ( برزیل ، آرژانتین) و خاورمیانه و آفریقا (عربستان سعودی ، امارات ، مصر و آفریقای جنوبی را بررسی کرده و بینش های ارزشمندی همراه با برنامه­های استراتژیک را به همراه آورده است که قطعا به نفوذ بیشتر بازار کمک خواهد کرد. 

در این گزارش همچنین تقسیم­ بندی بازار از بردهای یک­ لایه، دولایه و چند لایه که در انواع (رایانه / لوازم جانبی ، ارتباطات ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، الکترونیک صنعتی ، خودرو ، نظامی / هوافضا ، سایر موارد) بکار میرود وجود دارد. در این گزارش انواع شرکت­های رقیب

Ibiden Co.، Ltd.، AT&S، Samsung Electro-Mechanics (SEMCO)، NOK Corporation، Unimicron Technology Corp.، Zhen Ding Technology Holding Limited (ZDT)، Tripod Technology Corporation، Young Poong Electronics Co.، Ltd.، Compeq Manufacturing Co.، Ltd، TTM Technologies، Inc.، Nan Ya Printed Circuit Board Corporation، Daeduck GDS

به خوبی تجزیه و تحلیل شده و استراتژی­های تجاری، سیاست­های شرکت، میزان پبشرفت­های فناوری و ... آنها را مورد بررسی قرار داده است.

 

منبع Electronic Printed Circuit Board (PCB) market

 

 

برای سفارش برد مدار چاپی (PCB) اینجا را کلیک کنید.