کارایی 5 برابری برد مدار چاپی با آلتیوم 365

با نسخه جدید نرم افزار طراحی برد الکترونیکی آلتیوم همیشه به میز کاری خود دسترسی دارید. مهندسین و طراحان در هر جای دنیا باشند می توانند به راحتی به صورت تیمی کار کنند. نرم افزار آلتیوم مبتنی بر تحقیق و توسعه Kinetic Vision و طراحی Cincinnati ، لیستی 50 تایی مشتریان از Fortune 500 و 15 تایی Fortune 100  ( این لیست رتبه بندی شرکت های برتر آمریکایی از دیدگاه مجله Fortune است. ) را در اختیار دارد. نرم افزار آتیوم 365 برای طراحی برد مدار چاپی در پروژه ها راه حل های خوبی را ارائه کرده است.

 

نرم افزار آلتیوم 365 برای مسائل ساده تا پیچیده ( مانند ابزاری چون Flex و Rigid Flex)، طراحی سه بعدی و چند کاربره با خروجی استاندارد راه حل دارد.

 

بهترین پشتیبانی برای محصولات هوشمند و همکاری تیمی برای تولید و طراحی بردهای الکترونیکی و ارتباطات تراشه ها فراهم آورده است. نرم افزار آلتیوم 365 در ژانویه 2020 چند هفته قبل از شروع کووید 19 بر پایه فضای ابری تولید و راه اندازی شده است. تیم طراحی مبنی بر mCAD-eCAD تمرکز بیشتری را در طراحی قطعات از طراحی مکانیکی به الکترونیکی دارند. با وجود محیطی که نرم افزار آلتیوم فراهم کرده است و با توجه به بحران کووید 19 ، یک تیم تخصصی می تواند به صورت ریموت به تمام داده های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. اعضای تیم  می توانند طراحی های برد مدار چاپی را با افراد در هر منطقه جغرافیایی به اشتراک می گذارند تا با بحران موجود کرونا، روند فرآیندهای کاری و طراحی برد الکترونیکی را بهبود ببخشد.

 

منابع design.iconnect700سایت آلتیوم